adana asansörlü taşımacılık

Adana Asansörlü Taşımacılık

Adana Gümüş Kargo olarak Eşyalarınız özenle, çizilmeden kırılmadan nakliyatta uzman personelimizle, günün her saati ve yurdun her yerine tam zamanında taşımaktayız. Eşyalarınızın gideceği yere ve binanın katlarına göre büyük veya minik asansörlü vinçler kullanmaktayız.

Eşyalarınızın gidecek ve taşınacak mesafesine gore fiyatlarımız belirlenmektedir. Lütfen evvel arayıp fiyat bilgisi sorunuz. Adana Asansörlü taşımacılık  şirketi olarak yalnız hakkımız olan nakliyecilik ücretini istek etmekteyiz. Hiç bir ilave ek ücret taleb etmemeyi güvence ediyoruz.

Adana Asansörlü nakliyat ile Taşıdığımız tüm mamüller talep eder minik parça, talep eder büyük parça firmamızın garantisi altındadır. Yapamıyacağımız hiçbir şeyin dibine imzamızı atmıyoruz. Tüm taşınacak eşyalarınız öncesinden kendi ekibimiz tarafınca patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonrasında nakliyat işlemine başlamaktayız.

Taşınacak eşyanın büyüklüğü veya küçüklüğü, yüksek bina, uzak veya yakın olması, kent içi veya kent dışı olması bizim için hiçbir mesele teşkil etmez. Evden eve asansörlü taşıma esnasında eşyalarınızı çizilmez yumuşak poşetlerle kaplayıp çizilmiyecek ve kırılmıyacak halde paketleyip taşımaktayız.